Makaleler » Blog » FİRUZELİ MERCANLI OLTU TAŞI TESPİHİ

FİRUZELİ MERCANLI OLTU TAŞI TESPİHİ

FİRUZELİ MERCANLI OLTU TAŞI TESPİHİ

Son zamanlarda oltu taşı tespihlerine olan ilgi büyük ölçüde artmıştır hal böyle olunca oltu taşı tespihleri de birçok firma tarafından kullanılmaya başlanmış ve gün geçtikçe oltu taşı tespihi modellerinde artış görülmüştür. Bu doğrultuda firmamızda özel olarak üretilmekte olan firuzeli mercanlı oltu taşı tespihi modeli bulunmaktadır. Üretimini yaptığımız bu tespih modeli oldukça işçilik ve titizlik isteyen bir çeşittir. Bundan dolayı firmamızda bu tespih modelini itina ile yapabilecek uzman kişiler bulunmaktadır.

Erzurum tespih çarşısı içinde bulunmakta olan firmamız için en önemli konu müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak başarılı bir şekilde hizmetimiz sunulmaktadır.

FİRUZELİ MERCANLI OLTU TAŞI NEDİR?

Firuzeli mercanlı oltu taşı tespihinde kullanılmakta olan oltu taşı malzemesi Erzurum’da belirli bölgelerde çıkarılmaktadır. Kolay bir işleme özelliği bulunmakta olan bu taşlar özellikle takı ve tespih yapımında oldukça sık tercih edilmektedir. Son zamanlarda oltu taşı üzerine yapılmakta olan firuze işlemeli oltu taşı tespihler son zamanlarda moda olmuş durumdadır. Oltu taşları çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır birçok padişah döneminde kullanılmıştır. Siyah küçük bir görünüme sahip olan bu taş sadece tespih, takı vb yerlerde değil birçok eşya yapımında da tercih edilmektedir.

Oltu taşları sağlığa da oldukça iyi gelmekte olup birçok özelliği bulunmaktadır. Özellikle oltu taşı üzerine yapılmakta olan bu tespihler sadece görünümü için değil faydaları içinde tercih edilmektedir.

FİRUZELİ MERCANLI OLTU TAŞI TESPİHİ FİYATLARI

Firuzeli mercanlı oltu taşı tespihleri diğer birçok tespih modeline göre daha kolay bir şekilde işlenebilmektedir. Bu tespih modeli fiyatları birçok tespih modeli gibi yüksek rakamlara ev sahipliği yapmaktadır fakat firmamızda üretilen bu tespihler emin olun verdiğiniz miktara değecek bir şekilde hazırlanmaktadır.

Coşkun tespih firmamızda yaptığımız tüm modeller sizler için özel bir itina ile hazırlanır demiştik fakat bu yapım aşamasında önemli olan önemli noktalardan biriside kaliteli malzemeler kullanılmasıdır. Piyasada bulunmakta olan birçok sahte firuzeli oltu taşı modeli bulunmaktadır.  Bundan dolayı iyi ve güvenilir bir yerden firuzeli mercanlı oltu taşı tespihi almak oldukça önemlidir ve asla araştırılmadan alınmamalıdır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
707494106836017
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır