İptal ve Değişim Koşulları

DEĞİŞİM ve İade

1. Müşterilerimiz, ürünü teslim alma tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde ürünü iade etme hakkına sahiptir. Bu aşamada oluşacak kargo masrafları müşterilerimize aittir.

2. İade edilecek ürünle birlikte müşterilerimizin geri göndermesi gerekenler şunlardır: Fatura, (varsa) hediye kutusu ve ürün garanti sertifikası.

3. Garanti sertifikası olmayan ürünlerde fatura, garanti sertifikası yerine geçer.
 
4. Faturasız ve/veya garanti sertifikasız gönderilen ürünler için iade işlemi gerçekleştirilemez; böyle bir durumda ürün kabul edilmeyerek geri gönderilir.

5. Özel siparişle yapılan ürünler, müşteri parmağına göre ölçüsü değiştirilen ürünler ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade alınmaz, bu ürünlerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir

6.İade edilecek ürün tamamen hasarsız olmalıdır. Herhangi bir şekilde hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler iade alınmaz.

7. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması 1-4 hafta arasında sürmektedir.

Garanti Koşulları

İnternet mağazamızdan aldığınız tüm ürünler 1-2 yıl boyunca garantilidir. Bu süre içerisinde ürünle ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda coskunoltutasi.com (COŞKUN OLTU TAŞI) ürünü ücretsiz tamir, revize etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez.

707494106836017
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır